Kāpēc man nepatīk makslīga apaugļošana?

Kāpēc man nepatīk mākslīgā apaugļošana

Kopš 2002. gada es praktizēju kā ārsts- reproduktologs. Manās konsultācijās es satiekos pāriem, kuriem jau kādu laiku neiestājas grūtniecība. Agrāk man patika nodarboties ar mākslīgo apaugļošanu, jo tas patiešām aizrauj – iespēja palīdzēt izmisušiem cilvēkiem tik pie ilgi kārotā mazuļa. Dažreiz tā darbojās, dažkārt, diemžēl, nē. Es atceros cilvēkus, kuriem man nav izdevies palīdzēt. Dažreiz es viņus atceros ar skumjām un domāju, ka, iespējams, tagad es varētu viņiem palīdzēt. Jo es zinu vairāk. Katru gadu iegūstu jaunas zināšanas. Varu droši teikt, ka manā pašreizējā attīstības stadijā man mazāk patīk veikt mākslīgās apaugļošanas. Īstais “draivs” ir palīdzēt iestāties grūtniecībai dabiskā ceļā.

No otras puses, arvien vairāk iedziļinoties uztura preparātos, ģenētikā un holistiskajā medicīnā, saprotu, cik daudz mēs vēl nezinām.

Vairumā gadījumu ārsti nevar dot precīzu iemeslu, kāpēc pārim neizdodas tikt pie bērniņa. Nu jā, mēs sakām, ka vīram ir slikta sperma vai arī sieva ir endometrioze vai slikts endometrijs. Bet, lai pateiktu, kāpēc visas šīs nepatikšanas ir parādījušās, nav iespējams. Holistiskā medicīna atbild – slikta pāra auglība ir neveselīga organisma stāvoklis!Tāpēc šajā posmā man patīk strādāt ar pāri tā, lai organisms pats noņemtu aizliegumu iestāties grūtniecība.

Turklāt es vienmēr saku, ka cilvēki vēlas ne tikai iegūt bērnu, bet iegūt veselīgu bērnu. Un, ja nākotnē mātei trūkst, piemēram, dzelzs, tad bērnam arī tā trūks. Tādā veidā bērniņi iegūst kaites jau dzīves sākumā.

Jāatzīmē, ka ir gadījumi, kad vienīgā iespēja ir veikt mākslīgo apaugļošanu. Piemēram, necaurlaidīgi olvadi vai pārim ir ģenētiskās saslimšanas. Tomēr pat šajā gadījumā pareizā pieeja pāra sagatavošanai palielinās viņu izredzes gūt panākumus un sniegs reālu ieguldījumu nākotnes pēcnācēju veselībā!

Эта запись также есть в: Russian

This entry was posted in Uncategorized by Nata. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *